Cellevia Power AC/DC-CL-DT12/5 CLS
Pwr sup.unit: switched-mode; 12VDC; 5A; 60W; Plug: EU; 0÷40℃
Email: momo@jepsun.com
Contact Person: 聂经理
参数
型号编码AC/DC-CL-DT12/5 CLS